Canon Polska

Canon Polska ImageCanon Polska Image

Naszym zadaniem była odpowiedzialność za wprowadzenie marki w świat mediów społecznościowych, opracowanie strategii komunikacji i jej realizację. Udzielaliśmy porad dotyczących działań w poszczególnych kanałach i przedstawialiśmy cykliczne raporty z branży fotograficznej.

Publikowaliśmy interesujące treści związane z fotografiami na Facebooku i YouTube, a także motywowaliśmy do działania amatorów-fotografów. Doceniając ich twórcze zaangażowanie, wzmacnialiśmy zainteresowanie produktami i usługami Canon Polska.

Na Facebooku pozyskaliśmy 22 000 fanów od momentu rozpoczęcia komunikacji marki.

Utworzyliśmy profil na Twitterze skierowany do profesjonalnych użytkowników i fotografów. Dostarczaliśmy im inspirujących treści i szczegółowych informacji na temat produktów i usług marki w sektorze sprzętu filmowego, biurowego i zaawansowanych aparatów fotograficznych.

Odpowiadaliśmy za planowanie i realizację kampanii reklamowych dla marki w wyszukiwarce Google i na Facebooku. Analizowaliśmy efekty naszych działań i dostosowywaliśmy komunikację na bieżąco, śledząc trendy dzięki narzędziom monitorującym.

Client:
Canon Polska
Date:
2012 - 2016
Location:
Polska
Author:
Aleksander Grynis / The Next Step
View Project