Scania S 500

We współpracy z marką Scania Polska stworzyliśmy interaktywną realizację 360° i VR dla najnowszej generacji kabiny i S500. Rozwiązanie umożliwia zobaczenie wnętrza nowej ciężarówki w wirtualnej rzeczywistości dzięki dedykowanej stronie internetowej. Moim zadaniem było nie tylko przygotowanie wizualizacji wnętrza, ale również zaprojektowanie strony, która działa niezależnie od urządzenia – zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach stacjonarnych czy laptopach. Jeśli posiadasz gogle VR, możesz w pełni doświadczyć wirtualnej rzeczywistości i zajrzeć do wnętrza kabiny. Daj się porwać najnowocześniejszej technologii i przeżyj wirtualną przygodę w nowej kabinie Serii S500 marki Scania.

Zdjęcia wykonałem w siedzibie firmy w Nadarzynie. Możecie również zobaczyć jak wyglądają schowki, które można otwierać i zamykać.
Facebookowy post Scania – tutaj.

„Jesteście ciekawi jak bardzo zmieniła się Scania w środku? Gorąco zachęcamy do odwiedzin najnowszej panoramy 360° z kabiny S500. Można ją obejrzeć “oczami kierowcy”, “oczami pasażera”, z miejsca sypialnego i jest jeszcze wiele innych ciekawych opcji! Zapraszamy do oglądania.”

Client:
Scania Polska
Date:
02-03-2018
Location:
Polska
Author:
Aleksander Grynis
View Project