Vulcan Training & Consultancy

Vulcan Training & Consultancy

VTC w Szczecinie dysponuje poligonem do ćwiczeń przeciwpożarowych oraz specjalistycznym basenem wraz z niezbędną infrastrukturą do treningów związanych z ratownictwem morskim w tym najnowocześniejszym symulatorem HUET – model METS5. Centrum szkoleniowe zajmuje się szkoleniami osób pracujących m.in. w przemyśle wydobywczym ropy naftowej, gazu, budowie i obsłudze morskich i lądowych elektrowni wiatrowych.

Moim zadaniem zaprezentowanie ośrodka osobom, które planują pracę w branży offshore tych, którzy potrzebują szkoleń i certyfikatów z tym związanych. Przygotowałem wirtualny spacer, który przedstawia ośrodek wraz ze szkoleniami odbywającymi się w jego poszczególnych częściach. Nasza współpraca sięga 2020 roku kiedy to zaczęliśmy od przygotowania Street View i wizytówki w Google. Regularnie odwiedzam centrum szkoleniowe i przygotowuję zdjęcia 360 i statyczne z miejsc, które zostały przebudowane, unowocześnione, zmienione.
Dedykowany Virtual Tour jest w pełni kompatybilny z zestawami HMD (Head Mounted Displays) dzięki czemu centrum można odwiedzić w VR. Projekt jest wciąż w fazie rozwoju i przebudowy.

Client:
Vulcan Training & Consultancy
Date:
2020 - 2023
Location:
Polska
Author:
Aleksander Grynis
View Project