BFF Warszawa - Festiwal Filmów Rowerowych

Jako organizatorzy i ambasadorzy pierwszej polskiej edycji Bicycle Film Festival, czyli najbardziej znanego na świecie festiwalu łączącego sztukę i miłość do jazdy na rowerze, mieliśmy zaszczyt przyciągnąć do Warszawy tysiące miłośników dwóch kółek. Ten niezwykły festiwal jest już znany w kilkudziesięciu miastach na całym świecie i cieszy się wiernym gronem fanów.

Naszym głównym wyzwaniem było stworzenie autentycznej, radosnej atmosfery, która przyciągnęłaby różne grupy rowerzystów – od BMX-owych szaleńców po zakochanych w szybkości użytkowników szosówek z grupy We Ride. Dzięki naszemu zaproszeniu, do Warszawy przyleciał również twórca Bicycle Film Festival, Brendt Barbur. Razem stworzyliśmy niepowtarzalny program, który obejmował filmy prezentujące różne aspekty świata rowerów, od wyczynów w Tour de France, przez emocjonujące rowerowe wyprawy, aż po miejsce rowerzystów we współczesnych metropoliach.

Nie tylko filmy, ale także wystawa zdjęć od jednego z najbardziej utalentowanych fotografów sportowych, Rafała Wielgusa, zapewniła niezapomniane wrażenia. Wieczór zakończyło huczne afterparty z zawodami goldsprint, rockowym koncertem i dj-skim setem. Dzięki temu Bicycle Film Festival w Warszawie stał się prawdziwym warszawskim rowerowym świętem, które zostanie zapamiętane na długo.

Dziękuję sponsorom: POC, Kolarski

Wideo relacja z BFF

Galeria foto z eventu

Bicycle Film Festival

I am

13/09/2014

We Ride

Event