Canon Polska

Social Media

Canon Polska 2012-2016

16/04/2016

The Next Step

Full service Social Media Ad Campaigns Analytics

Naszym zadaniem była odpowiedzialność za wprowadzenie marki w świat mediów społecznościowych, opracowanie strategii komunikacji i jej realizację. Udzielaliśmy porad dotyczących działań w poszczególnych kanałach i przedstawialiśmy cykliczne raporty z branży fotograficznej.

Publikowaliśmy interesujące treści związane z fotografiami na Facebooku i YouTube, a także motywowaliśmy do działania amatorów-fotografów. Doceniając ich twórcze zaangażowanie, wzmacnialiśmy zainteresowanie produktami i usługami Canon Polska.

Na Facebooku pozyskaliśmy 22 000 fanów od momentu rozpoczęcia komunikacji marki.

Utworzyliśmy profil na Twitterze skierowany do profesjonalnych użytkowników i fotografów. Dostarczaliśmy im inspirujących treści i szczegółowych informacji na temat produktów i usług marki w sektorze sprzętu filmowego, biurowego i zaawansowanych aparatów fotograficznych.

Odpowiadaliśmy za planowanie i realizację kampanii reklamowych dla marki w wyszukiwarce Google i na Facebooku. Analizowaliśmy efekty naszych działań i dostosowywaliśmy komunikację na bieżąco, śledząc trendy dzięki narzędziom monitorującym.