Epic Box

Zaprojektowaliśmy i skonstruowaliśmy budkę fotograficzną. Celem było stworzenie urządzenia, które będzie oferować możliwość dowolnej personalizacji wydruku, wysoką jakość zdjęć.

Dziś temat fotobudek jest już znany dość szeroko, ale gdy budowaliśmy swoją od podstaw w Polsce funkcjonowała jedna, może dwie.
Nie był to pomysł na biznes, ale pewnego rodzaju challange i zaoferowanie naszym klientom dodatkowej atrakcji pod ich wydarzenia.

Obudowę zaprojektowaliśmy w oparciu o profile aluminiowe firmy item24, ściany z plexi, półki z poliwęglanu. Konstrukcja była wytrzymała, stabilna i modułowa, by możliwe było użycie fotobudki jako całości, a także ustawienie górnej części na niezależnej podstawie, co pozwalało ją dobrze dopasować do miejsca, w którym miała działać. Do konstrukcji wykorzystaliśmy ekran dotykowy, oprogramowanie Breeze, co znacząco ułatwiało obsługę urządzenia. Epic Box był wyposażony w profesjonalną lustrzankę Canon 60D i kitowy obiektyw 18-50mm,  do tego mocna studyjna lampa błyskowa, która gwarantowała odpowiednie oświetlenie i wysoką jakość zdjęć.

Stanowiła atrakcję na imprezach i wydarzeniach, a wygląd i funkcjonalność można było dostosować według potrzeb organizatora. Nagrywała filmy, tworzyła gify, video poklatkowe oraz galerie zdjęć z imprez. Przygotowywaliśmy także pełną identyfikację wizualną i witrynę, która agregowała zdjęcia w łatwo dostępne galerie dostępne publicznie lub po wpisaniu hasła.

To była dobra zabawa!