Business Profile

FLAMING & CO. RESTAURANT

Flaming & Co.

10/06/2018

Aleksander Grynis

Google Business Profile Street View Photography

Flaming & Co. to urocza restauracja z przytulnym wnętrzem i pięknym ogrodem w centrum Warszawy, która w sezonie przywita Was cudownymi hortensjami o odpowiedniej porze roku. Na wejściu do restauracji znajduje się także kwiaciarnia, która dodaje niepowtarzalnego charakteru i uroku.

Ponieważ Flaming & Co. to bardzo popularne miejsce, musieliśmy zaplanować sesję zdjęciową na wczesne godziny poranne. Jednak nawet wcześnie rano pierwszych gości nie brakowało. Śniadania w restauracji to prawdziwy raj dla podniebienia, dlatego jeśli znajdziecie się w stolicy, koniecznie odwiedźcie Flaming & Co. na ulicy Chopina 5!

Wewnątrz restauracji, oprócz kwiaciarni, znajdziecie także sekcję delikatesów, gdzie oferowane są niepowtarzalne wędliny, sery, oliwy i wina.

Ponieważ Flaming & Co. nie miało właściwie przygotowanych profili w Google, pomogłem je stworzyć i autoryzować w ekspresowym tempie. Dzięki temu klienci mogą łatwiej odnaleźć drogę do restauracji oraz pozyskać interesujące ich informacje, które mogą zadecydować o odwiedzinach we Flamingu.

Statystyki wyświetleń zdjęć 360°, które składają się na wirtualny spacer w Google Street View warszawskiej restauracji, są imponujące i wynoszą na dziś ponad 620 000.

Poza zdjęciami do Google Street View (Warszawa, Sopot) wykonałem także kilka zdjęć statycznych na potrzeby wizytówki w Google oraz zdjęcia 360° do wykorzystania na Facebooku.