Scania S 500 w 360°

Fotografia

Scania Polska

29/06/2019

Aleksander Grynis

360° photography Website 360° Photo animation for YT

Scania S wysoko podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o komfort w długich trasach. Odkryj przestronne i luksusowe wnętrze. Płaska podłoga, więcej miejsca w schowkach i wyjątkowo dobra widoczność z fotela kierowcy. Ten pojazd powstał z myślą o najwyższym komforcie i najlepszym stylu, z naciskiem na otoczenie kierowcy, bezpieczeństwo i niezawodność.

The Challenge

We współpracy z marką Scania Polska stworzyliśmy interaktywną realizację 360° i VR dla najnowszej generacji kabiny i S500. Rozwiązanie umożliwia zobaczenie wnętrza nowej ciężarówki w wirtualnej rzeczywistości dzięki dedykowanej stronie internetowej. Moim zadaniem było nie tylko przygotowanie wizualizacji wnętrza, ale również zaprojektowanie strony, która działa niezależnie od urządzenia – zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach stacjonarnych czy laptopach. Jeśli posiadasz gogle VR, możesz w pełni doświadczyć wirtualnej rzeczywistości i zajrzeć do wnętrza kabiny. Daj się porwać najnowocześniejszej technologii i przeżyj wirtualną przygodę w nowej kabinie Serii S500 marki Scania.

Zdjęcia wykonałem w siedzibie firmy w Nadarzynie. Możecie również zobaczyć jak wyglądają schowki, które można otwierać i zamykać.
Facebookowy post Scania – tutaj.

Widok na post Scania Polska na Facebooku

Scania S 500

Klient zamieścił również moją animację zdjęć 360°, którą nieco zmodyfikował modyfikując intro, stąd 'urwanie’ ścieżki audio, która leci w tle. Film jest topowych wynikach YouTube na hasło Scania S 500. To dobry pomysł na uzupełnienie wirtualnego spaceru. Skoro mamy już materiał w postaci zdjęć 360° warto przeanalizować jakie inne kanały komunikacyjne możemy zasilić naszymi treściami.

Zajrzyj do środka

Minęło już kilka lat od daty uruchomienia tego projektu. Obecnie można go podejrzeć z mojego archiwum pod adresem: