Teatr 6.piętro

Jest nam niezmiernie miło móc podzielić się naszym wkładem w codzienną komunikację marki na Facebooku oraz wsparciem specjalnych akcji
Teatru 6.piętro. Nasza współpraca objęła również przygotowanie wyjątkowej atrakcji z okazji pierwszych urodzin teatru, przy wsparciu sponsora, firmy Enea.

W ramach tej inicjatywy, zaprosiliśmy użytkowników Facebooka do składania życzeń oraz udostępniania swoich zdjęć, które zostały następnie wykorzystane do stworzenia jednego, unikatowego obrazu. Przygotowane portrety fanów zostały profesjonalnie wydrukowane na płótnie i oprawione. Ten wyjątkowy urodzinowy obraz mógł być podziwiany w foyer na 6.piętrze w PKiN, gdzie mieści się Teatr 6.piętro.

W wyniku naszej kampanii na Facebooku, udało nam się zebrać aż 3850 zdjęć sympatyków Teatru 6.piętro. Było to nie tylko wyjątkowe doświadczenie dla fanów, ale także okazja do wzmocnienia więzi między teatrem a jego publicznością.

Jesteśmy dumni z naszej roli w organizacji urodzinowego wydarzenia dla Teatru 6.piętro i z dumą wpisujemy je do naszego portfolio. To było niezapomniane doświadczenie, które pozwoliło nam wykorzystać nasze umiejętności i kreatywność w celu promocji marki i angażowania społeczności.

SERVICES

Social Media
Facebook Apps
Facebook Ads
Design