Wirtualne spacery w branży nieruchomości. Skuteczna promocja ofert sprzedaży.

Wirtualne spacery po nieruchomościach to niezwykle przydatne narzędzie dla każdego, kto poszukuje domu, mieszkania czy biura. Dzięki temu rozwiązaniu możemy obejrzeć wirtualnie i z bliska każdy zakamarek nieruchomości, nie wychodząc z domu. W Polsce oraz na całym świecie, coraz więcej firm zajmujących się nieruchomościami wykorzystuje tę technologię, by zaoferować klientom lepszą jakość i wygodę podczas poszukiwań.

Korzyści płynące z wirtualnych spacerów są nieocenione. Przede wszystkim, oszczędzają one czas i pieniądze, które trzeba by poświęcić na podróżowanie i oglądanie nieruchomości na żywo. Dzięki temu narzędziu, można obejrzeć cały budynek, nawet jeśli znajduje się on daleko od naszego miejsca zamieszkania, co z pewnością ułatwia proces poszukiwań. Po drugie, wirtualne spacery oferują dokładniejszy i bardziej realistyczny obraz niż tradycyjne zdjęcia czy filmy. Dzięki temu możemy lepiej zobaczyć i poznać daną nieruchomość, a także uniknąć niepotrzebnych wizyt, jeśli okaże się, że dane miejsce nie spełnia naszych wymagań.

Wirtualne spacery są obecnie powszechnie stosowane w branży nieruchomości na całym świecie. W Europie i USA, wiele firm wykorzystuje tę technologię, oferując klientom możliwość obejrzenia nieruchomości w formie wirtualnego spaceru. W Polsce, ta forma prezentacji nieruchomości staje się coraz bardziej popularna. Wirtualne spacery oferowane są przez wiele agencji nieruchomości, a także deweloperów, którzy chcą zaprezentować swoje inwestycje w nowoczesny sposób.

Na rynku trwa rywalizacja pomiędzy biurami nieruchomości, a klientami chcącymi samodzielnie sprzedać nieruchomość. Prowizja w granicach 3% za nieruchomość wystawioną za 800 000zł to 24 000zł. Pojawia się tu doskonała szansa, aby zatrudnić kogoś takiego jak ja i powalczyć o klienta w innowacyjny sposób z wykorzystaniem nowych technologii. Zarówno komputer jak i telefon świetnie nadają się do przeglądania sfotografowanej nieruchomości. W telefonie dodatkowo żyroskop spełnia rolę pomocniczą, więc po uruchomieniu tej funkcji możemy obracać się z telefonem, tymczasem na ekranie będzie się nam obracał obraz.


Moje doświadczenia dowodzą, że klient, który przychodzi do mnie ze zleceniem na przygotowanie zdjęć nieruchomości i dodatkowo wirtualnym spacerem umieszczonym pod dowolną domeną ma w kieszeni ekstra kwotę na urządzenie nowego lokum.

Podsumowując, wirtualne spacery po nieruchomościach to niezwykle użyteczne narzędzie, które umożliwia nam dokładne poznanie nieruchomości bez wychodzenia z domu. Proces poszukiwania idealnego miejsca do zamieszkania czy prowadzenia działalności staje się coraz bardziej efektywny i wygodny.

PRZYKŁADOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ – WIRTUALNY SPACER.

Według badania przeprowadzonego przez Realtor.com, oferty oferujące wirtualne wycieczki uzyskują o 87% więcej wyświetleń niż obiekty, które ich nie mają.
Dec 14, 2022

Realtor.com